شرکت گاز استان کردستان / اخبار / بدنه خبر
آماده‌باش شرکت گاز استان کردستان جهت مقابله با سیل
دومین جلسه مدیریت بحران جهت آمادگی مقابله با خطرات سیل احتمالی در روز شنبه مورخ 98/01/10 با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، کلیه رؤسای واحدهای ستادی، اعضای کمیته مدیریت بحران و رؤسای ادارات گاز شهرستان‌ها (به صورت ویدئو کنفرانس) برگزار و آخرین اقدامات صورت گرفته در راستای مقاوم‌سازی تاسیسات و شبکه‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز کردستان مهندس فعله‌گری در دومین نشست اضطراری مدیریت بحران در سال جاری به ضرورت آمادگی کلیه واحدهای ستادی و شهرستان‌ها و آماده‌باش بودن کلیه پرسنل جهت مقابله با سیلاب و رصد و پایش مستمر از تأسیسات و شبکه‌های گازرسانی و رفع نقاط بحرانی جهت استمرار جریان گاز طبیعی تأکید نمودند.

وی آمادگی نیروها و آماده به کار بودن تجهیزات را ضروری دانست و اظهار داشت: پیشگیری و حفظ آمادگی برای مقابله با بحران ضرورت دارد و باید برای مقابله با بلای طبیعی از جمله سیل آماده باشیم.

فعله‌گری تصریح کرد: با توجه به پیش‌بینی و صدور اخطار سازمان هواشناسی مبنی بر بارش و تگرگ طی روزهای آینده بر لغو کلیه مرخصی‌ها و آماده‌باش بودن کلیه پرسنل و در دسترس و آماده به کار بودن کلیه امکانات و تجهیزات تأکید نمودند.

در پایان نشست با برقراری ارتباط با رؤسای ادارات شهرستان‌ها از آخرین اقدامات به عمل آمده در راستای مقاوم‌سازی تأسیسات و شبکه‌ها اطلاعات لازم اخذ و تأکیدات لازم به عمل آمد.