شرکت گاز استان کردستان / اخبار / بدنه خبر
مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان؛قدرت و نفوذ رسانه‎ ها در افکار عمومی زمینه ساز تحولات عظیمی است
دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان با رئیس جدید خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)

به گزارش  روابط عمومی شرکت گاز استان کردستان، مهندس احمد فعله گری مدیر عامل گاز استان کردستان به همراه هوشنگ اولی زاده رئیس روابط عمومی در روز دوشنبه  مورخه 1400/01/16از خبرگزاری ایرنا مرکز کردستان بازدید و در دیدار با رئیس جدید این خبرگزاری اظهار داشت : قدرت رسانه ‎ها در تنویر افکار عمومی غیر قابل انکار بوده و می تواند با تزریق خبرهای مسرت بخش ، جامعه را سرشار از شادی و امید به زندگی را افزایش دهد.

وی افزود : از زحمات و تعامل بسیار مطلوب و سازنده مجموعه کارکنان خبرگزاری ایرنا در استان کردستان تقدیر و تشکر می کنم  و این مجموعه خدوم  به حق در جهت انعکاس فعالیت های شرکت گاز استان کردستان از هیچ تلاشی فروگذاری نکرده و منعکس کننده خدمات ارائه شده توسط شرکت گاز استان کردستان بوده اند.

فعله‎گری به وظیفه مهم اطلاع رسانی اشاره کرد و بیان داشت : مهمترین کار و رسالت رسانه ها در این شرایط حساس که دشمن برای ایجاد یاس و ناامیدی تلاش و برنامه ریزی می کند و در شرایط کنونی که دولت در سخت ترین شرایط و جنگ تمام عیار اقتصادی با دشمنان است ، امید آفرینی در جامعه می تواند نقش حساسی ایفا نماید.

فعله گری به میزان شبکه گذاری در استان اشاره کرد و بیان داشت : برای گازرسانی به 31 شهر و 1 هزار و 402روستای بهره مند از گاز طبیعی حدود 11هزار و 700 کیلومتر شبکه گذاری در مناطق کوهستانی و دارای معابر صعب العبور سخت انجام داده است. 

مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان تعداد روستاهای گازدار استان کردستان را 1402 مورد عنوان کرد و بیان داشت ‎: ضریب نفوذ گاز طبیعی در جمعیت شهری 100 درصد و در جمعیت روستایی 96 درصد است و در مجمع 98 درصد از جمعیت استان کردستان تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند.

وی به اشتغال زایی برای بیش از 1 هزار و 100 نفر در حوزه شرکت گاز استان کردستان در سال 99 اشاره کرد و ادامه داد: به طور متوسط در هر پروژه گازرسانی مناطق روستایی و شهری برای 30 نفر از اهالی همان منطقه بطور مستقیم اشتغال زایی ایجاد کرده است.

رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کردستان (ایرنا) نیز گفت :هدف رسانه خدمت به رفاه عمومی از طریق اطلاع رسانی است که در این راستا ایرنا در کنار سایر رسانه های استان در راستای امیدآفرینی ، ایجاد شور و نشاط اجتماعی بدون دامن زدن به مسایل حاشیه ای فرصت خدمتگزاری برای مسوولان را فراهم کرده است.

عبدالله رحمانی یادآورشد: رسانه ابزار قدرت نفوذ در افکار عمومی و وظیفه اصلی ‎اش اطلاع رسانی درست و صحیح است و می تواند با درج اخبار و اطلاعات موثق زمینه ساز تحول فرهنگی و اقتصادی در جامعه باشند.

رئیس خبرگزاری ایرنا مرکز کردستان از عملکرد بسیار درخشان شرکت گاز استان کردستان تقدیر کرد و ادامه داد: عملکرد شرکت گاز استان کردستان بسیار ستودنی است و جهاد گازرسانی در استان کردستان منبع اصلی رشد و توسعه اقتصادی ، رفاهی و امید به زندگی را بسیار متحول نموده و تداوم جریان گاز در زمستان سرد سال قبل ، نشان از تدوین برنامه ریزی دقیق و مدیریت دانش و تکنولوژی در شرکت گاز استان کردستان است که ماحصل آن رضایت مندی مردم شریف استان کردستان است که در گزارشات مردمی این رضایت مندی عنوان شده است.

رحمانی با بیان اینکه رسانه ها پل ارتباطی بین مسئولان و مردم هستند، تاکید کرد: تلاش ما این است که ضمن اطلاع رسانی درست و صحیح از خدمات ارائه شده نظام مقدس اسلامی به مردم ، مشکلات مردم را نیز اطلاع رسانی گردد.

وی از آمادگی خبرگزاری جمهوری اسلامی  برای انعکاس خدمات شرکت گاز در بخش های مختلف بویژه اجرای طرح های گازرسانی مناطق روستایی و شهری خبر داد و افزود: خوشبختانه ارتباط و تعامل بسیار سازنده مابین خبرگزاری ایرنا و روابط عمومی شرکت گاز استان کردستان حاکم است و در تمام اوقات سال خبرهای این شرکت در خروجی خبرگزاری درج می گردد و جای خوشبختی است که این خبرگزاری در انعکاس فعالیت های ارزنده شرکت گاز استان کردستان نقش سازنده دارد .

لازم به ذکر است ، هم اکنون 560 هزار مشترک بخش خانگی، عمومی، صنعتی، تجاری و کشاورزی در استان کردستان از نعمت گاز بهره مند و از خدمات شرکت گاز استفاده می کنند.

 
A+ A-