شرکت گاز استان کردستان / اخبار / بدنه خبر
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان؛ روز حمل‌ونقل را به زحمت‌کشان این عرصه تبریک گفت
مهندس احمد فعله گری مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان در محل سالن جلسات شرکت گاز استان کردستان با کارکنان بخش حمل‌و‌نقل ضمن دیدار و گفتگو کرد و روز 26 آذرماه روز حمل‌ونقل را به آنان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کردستان مهندس احمد فعله‌گری در این دیدار در مورد روز حمل‌ونقل گفت: 26 آذر ماه، به پاس خدمات طاقت فرسای ناوگان خستگی‌ناپذیر حمل و نقل کشور، و برای آگاهی هرچه بیشتر جامعه با نقش و جایگاه اساسی بخش حمل و نقل در اقتصاد ایران زمین، به عنوان «روز حمل و نقل» انتخاب شده است. این روز را به تمامی دست اندرکارانِ صنعت حمل و نقل کشور، به ویژه آنان که مسیرهای طولانی جاده‌ای، ریلی و هوایی را با پشتکاری شگفت‌انگیز طی می‌کنند تا در راه شکوفایی اقتصاد ایرانِ اسلامی گام بردارند، تبریک می‌گویم.

وی افزود: گستردگی منحصر به فرد فعالیت‌هایی که در بخش حمل و نقل انجام می‌گیرد و همچنین، تحولات سریع فناوری این بخش، ارتباط میان این بخش و فرآیند توسعه اقتصادی و اجتماعی را آن چنان حساس و پیچیده ساخته است که کارشناسان اقتصادی، از بخش حمل و نقل به عنوان «نیروی محرکه توسعه» یاد می‌کنند و کارآمدی و توانمندی آن را ، زمینه‌ساز توسعه همه جانبه می‌دانند، بنابراین این روز قدردانی از خدمات ارزشمند رانندگان فرصت مناسبی برای بازنگری نیازها و مشکلات این بخش است.

مهندس فعله‌گری رعایت اصول اخلاقی را بسیار مهم توصیف کرد و گفت: رعایت اصول اخلاقی مثل رازداری و امانت‌داری میان سرنشینان و رانندگان بسیار مهم است و رعایت حفظ راز از مهم‌ترین وظایف رانندگان است.

این مقام مسئول افزود: حفظ راز و امانت‌داری فقط در این قسمت خلاصه نمی‌گردد و هنگامی که واحد حمل و نقل برای جابجایی و تردد مهمانان خارج از سازمان ، خودرو را هماهنگ می‌نماید وظیفه اصلی رانندگان که به عنوان اولین نفر که با این مهمانان برخورد می‌کنند رعایت اصل امانت‌داری است و باید به عنوان سفیران شرکت وجه مناسب و مطلوب از شرکت و سازمان را در ذهن مهمانان خلق کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان آراستگی ظاهری را موجب پیشرفت کار دانست و گفت: در قوانین و مقرارت تشریفات مهم‌ترین و اصولی‌ترین اصل، رعایت آراستگی راننده و خودروست که باعث می‌گردد همکاران و مهمانان خارج از شرکت در اولین برخورد دید و نگرش مثبت نسبت به سازمان پیدا کرده و آن را سازمانی پیشرو بدانند.

وی اضافه کرد: در هنگام اعزام به ماموریت مهم‌ترین عامل، اطمینان از سالم بودن خودرو است و با توجه به شرایط آب و هوایی به همراه داشتن وسایل جانبی ضروری و غیر قابل اجتناب است و رعایت این موارد به هوشیاری و آمادگی رانندگان بستگی دارد.

مهندس فعله‌گری در پایان سخنان بیان کرد: واحد حمل و نقل نقش بسیار سازنده و مهمی در پیشبرد اهداف  هر سازمان ایفاء می کند و تلاش و مجاهدت آنان مسیر بالندگی و توسعه پایدار کشوررا رقم  می زند ، اینجانب ضمن تبریک این روز به همه فعالان و تلاشگران عرصه حمل و نقل و لجستیک، از مجاهدت هاو تلاش های این عزیزان تقدیر و تشکر نموده و توفیق روزافزون فعالان همه بخش های صنعت حمل و نقل و لجستیک کشور را در کمک به اعتلا و پیشرفت میهن اسلامی مان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

در پایان این جلسه افراد حاضر ضمن بیان مشکلات ، راهکارهای پیشنهادی خود را برای بهبود امور بیان داشتند و از چند نفراز همکاران این بخش با اهدای لوح و هدیه تجلیل بعمل آمد. 

 
A+ A-